Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... veterani de razboi
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

veterani de razboi

Sa-mi puneti va rog daca mai exista vreo scutire de la plata pentru veterani si daca da care sunt acelea.
Multumesc frumos!
intra pe google si cauta Codul fiscal actualizat 2010, Impozite si taxe locale, cap 11, art.284.