avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 114 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... O.G. 2/2000, devenitã Legea 156/2002 - a expertilor ...
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

O.G. 2/2000, devenitã Legea 156/2002 - a expertilor tehnici judiciari si extrajudiciari

Va rog mult de tot , daca aveti posibilitatea as dori sa am textul de lege si eventual si regulamentul de aplicare.
Imi puteti furniza acest lucru printr-un e-mail ?! Am tot cautat pe net si nu reusesc sa gasesc.
Va multumesc mult pentru bunavointa si efort,
mirelabogatu@gmail.com
Cel mai recent răspuns: Mirela Dorina Bogatu , Expert judiciar 22:27, 20 Mai 2008
Eliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisuleeeeeeeeeeeeeeeeeee maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
TOATA, TOATA ?!?!?!??!:O
Vai, ce ma fac! La primul drum in Bucuresti o sa vin musai si la tine sa te pup pentru asta!
=D>:D=D>:D=D>:D=D>:D=D>:D=D>:D=D>:D




:">

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Refuz expertiza contabila Mirela Durnea - Expert contabil Mirela Durnea - Expert contabil Care este procedura de urmat in cazul refuzului unei expertize contabile in urma numirii de catre Tribunal, datorita neactualizarii listei expertilor contabili ... (vezi toată discuția)
Expert contabil-drept intocmire expertiza contabila extrajudiciara ingerasmic ingerasmic Buna ziua, Rog colegii mai experimentati daca pot sa ma lamureasca si pe mine in legatura cu un aspect: sunt expert contabil liber profesionist si as vrea ... (vezi toată discuția)
Doresc reconversie malacescu malacescu Va rog sa-mi spuneti, care sunt pasii pentri a deveni expert tehnic judiciar, avand pregatire superioara in domeniul topogeodeziei? Multumesc tuturor celor ... (vezi toată discuția)