Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... O.G. 2/2000, devenitã Legea 156/2002 - a expertilor ...
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

O.G. 2/2000, devenitã Legea 156/2002 - a expertilor tehnici judiciari si extrajudiciari

Va rog mult de tot , daca aveti posibilitatea as dori sa am textul de lege si eventual si regulamentul de aplicare.
Imi puteti furniza acest lucru printr-un e-mail ?! Am tot cautat pe net si nu reusesc sa gasesc.
Va multumesc mult pentru bunavointa si efort,
mirelabogatu@gmail.com
Eliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisuleeeeeeeeeeeeeeeeeee maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
TOATA, TOATA ?!?!?!??!:O
Vai, ce ma fac! La primul drum in Bucuresti o sa vin musai si la tine sa te pup pentru asta!
=D>:D=D>:D=D>:D=D>:D=D>:D=D>:D=D>:D

:">