Forum Suport Tehnic Opinii despre avocatnet.ro status user/consultant
Discuție deschisă în Opinii despre avocatnet.ro

status user/consultant

Am vazut ca la status exista 2 variante: online si offline.

NU cred ca ar strica daca s-ar putea posta, ca la messenger, si alte tipuri de mesaje. De exemplu: " in concediu", "revin in data de...", sau "nu-mi merge netu'"...
Dar de unde sa stie administratorul ca suntem in concediu sau nu merge netul??:surrender:
Fie trimitem un mesaj privat administratorului specificand clar ca suntem in concediu, fie solicitam administratorului sa introduca in pagina de setari de la profilul fiecaruia posibilitatea de setare a statusului...
Roxana Ana Cernat , Consultant resurse umane
Din cate stiu exista o propunere la care se lucreaza, in acest sens ... de a se pastra rating-ul pe o perioada determinata de inactivitate .... ;)
ghola a scris:

Dar de unde sa stie administratorul ca suntem in concediu sau nu merge netul??:surrender:

Tocmai din posibilitatea schimbarii status-ului... ca pe yahooMessenger, unde poti sa scrii status-ul.
E doar o sugestie.
NU tin eu atat de mult la rating, dar daca apare informatia asta, cei interesati nu mai trimit mesaje private sau cereri de consultanta unor consultanti care lipsesc pentru o perioada mai mare de timp. Poate oamenii au vreo problema urgenta, in felul acesta, s-ar adresa celor disponibili/dispusi sa le raspunda.

Din 22 mai pana la 1 iunie voi fi in concediu si n-as vrea sa astepte nimeni dupa vreun raspuns de-al meu in aceasta perioada...
elis a scris:

Din cate stiu exista o propunere la care se lucreaza, in acest sens ... de a se pastra rating-ul pe o perioada determinata de inactivitate .... ;)

Buna seara.
Va intreb si eu, in cazul in care se va proceda in acest mod cei care cresc in rating au de pierdut sa de castigat ?
Eu sunt de parere ca, cheia marilor succese sunt pauzele lungi si dese.:)
Am ajuns la o concluzie mai veche.:)