avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 595 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Fisa fiscala
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Fisa fiscala

Unde ma pot adresa daca nu am primit fisa fiscala de la firma unde am lucrat anul trecut (Ianuarie - Septembrie). Am incercat sa-i contactez prin email dar nu mi-au raspuns nici administratorii firmei (care sunt in Polonia) si nici contabila din Romania.
Cu un an inainte am primt aceasta fisa fiscala pe 2009 fara nici o semnatura si stampila.
Cel mai recent răspuns: Gabriela Monica Ionescu , Consultant fiscal 16:08, 5 Martie 2011
Puteti solicita o copie de la Directia Generala a Finantelor unde au fost depuse fisele fiscale de catre societate.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Semnare contracte fara drept de semnatura ContSters57711 ContSters57711 Am lucrat timp de un an la o societate, in care pe parcursul acestui an am semnat zeci de contracte de prestari servicii, facturi, chitante, avand postura de ... (vezi toată discuția)
Fisa fiscala 2009 ContSters114803 ContSters114803 vreau sa fac credit prin prima casa si il iau pe socru-meu codebitor.problema e ca lui nu i s-a dat fisa fiscala pe 2009 ,a plecat anul acesta in mai de la ... (vezi toată discuția)
Depunere fise fiscala fara a fi semnat vreun stat de plata? cimpeanr cimpeanr Buna ziua. Am lucrat la o firma care nu mi-a mai platiti salarul din vara lui 2009, mi-a promis ca imi va da banii o parte pana la sf 2009 , restul pana in ... (vezi toată discuția)