Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Fisa fiscala
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Fisa fiscala

Unde ma pot adresa daca nu am primit fisa fiscala de la firma unde am lucrat anul trecut (Ianuarie - Septembrie). Am incercat sa-i contactez prin email dar nu mi-au raspuns nici administratorii firmei (care sunt in Polonia) si nici contabila din Romania.
Cu un an inainte am primt aceasta fisa fiscala pe 2009 fara nici o semnatura si stampila.
Puteti solicita o copie de la Directia Generala a Finantelor unde au fost depuse fisele fiscale de catre societate.