Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general casa de marcat
Discuție deschisă în Contabilitate în general

casa de marcat

Buna ziua, o societate care incarca cartele are nevoie de casa de marcat?
in ce baza inregistreaza incasarea in registrul de casa?e suficient monetar?Cu stima,Violeta
incasarile se fac obligatoriu prin casa de marcat (og 28/1999).
baza "incasarii" in registrul de casa este raportul Z (zilnic) al casei de marcat.
nu mai trebuie intocmit (si) "monetar".

ContSters123067, utilizator