avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 290 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... semnatura pe forum
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

semnatura pe forum

nu reusesc sa pun o semnatura/citat la finalul mesajelor mele, desi am citit in regulament ca este posibil acest lucru; am intrat in sectiunea "contul meu" dar... nu am reusit sa gasesc unde trebuie sa completez semnatura...#-o ma ajuta si pe mine cineva? please...:((:innocent:
Ultima modificare: Miercuri, 28 Mai 2008
giulieta, utilizator
Cel mai recent răspuns: giulieta , utilizator 19:20, 28 Mai 2008
Din pacate, ideea a fost implementata cu ceva vreme in urma si am ajuns la concluzia ca este doar o forma de a spama ceilalti utilizatori cu informatii publicitare.

Fiecare consultant are un profil la care se face trimitere in fiecare mesaj pe care il posteaza in forum.

In principiu, ar trebui sa fie de ajuns.

Ce ati dori sa scrieti in semnatura respectiva?
Multumesc pentru raspuns :)
Nici o problema, ma supun regulamentului de aici.
Eram obisnuita sa imi personalizez mesajele, asa cum faceam pe site-ul si forumul meu :)
Asa cum eu decid acolo, e firesc ca aici sa decida cei ce administreaza forumul acesta.
Pur si simplu am vazut la altii o semnatura personala/citat (nu vorbesc de link-uri) si credeam ca mai este posibil.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Am si eu o propunere - mail-uri de la avocatnet clase74 clase74 ce-ar fi daca ati grupa toate informatiile din cursul unei zile ( de fapt toate mail-urile) intr-unul singur, maxim 2 ( dimineata si seara, de exemplu) si nu ... (vezi toată discuția)
Solutie pentru cazul in care avocatnet.ro nu se vede bine in browser-ul dvs. Admin Admin astazi am implementat o bara de navigare care face legatura intre toate siteurile cu profil juridic din reteaua legalnet.ro. datorita acestei modificari, ... (vezi toată discuția)
O lista cu lucruri de modificat in forum Alin Popescu Alin Popescu Scuze pentru tacerea din ultima vreme. Am fost cu totii prinsi cu dezvoltarea unor alte sectiuni Avocatnet.ro. Incepand de saptamana viitoare, insa, vine ... (vezi toată discuția)