Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... semnatura pe forum
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

semnatura pe forum

nu reusesc sa pun o semnatura/citat la finalul mesajelor mele, desi am citit in regulament ca este posibil acest lucru; am intrat in sectiunea "contul meu" dar... nu am reusit sa gasesc unde trebuie sa completez semnatura...#-o ma ajuta si pe mine cineva? please...:((:innocent:
giulieta, utilizator
Din pacate, ideea a fost implementata cu ceva vreme in urma si am ajuns la concluzia ca este doar o forma de a spama ceilalti utilizatori cu informatii publicitare.

Fiecare consultant are un profil la care se face trimitere in fiecare mesaj pe care il posteaza in forum.

In principiu, ar trebui sa fie de ajuns.

Ce ati dori sa scrieti in semnatura respectiva?
Multumesc pentru raspuns :)
Nici o problema, ma supun regulamentului de aici.
Eram obisnuita sa imi personalizez mesajele, asa cum faceam pe site-ul si forumul meu :)
Asa cum eu decid acolo, e firesc ca aici sa decida cei ce administreaza forumul acesta.
Pur si simplu am vazut la altii o semnatura personala/citat (nu vorbesc de link-uri) si credeam ca mai este posibil.