Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Studenta, doresc sa fac stagiul de practica in cabinet ...
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Studenta, doresc sa fac stagiul de practica in cabinet de avocatura

Buna ziua. Sunt studenta in anul 1 si as dori sa fac practica la un cabinet de avocatura 2 saptamani. Mentionez ca nu am experienta in domeniul juridic. Multumesc anticipat
Succes si bravo pt curajul tau.
=D>
Felicitari pt ca sti ceea ce iti doresti! Si eu am intrat la drept anul acesta dar din pacate la fr deoarece in orasul meu nu exista la zi...voiam sa te intre ce parere ai s-ar putea invata acest domeniu si fara profesor?