Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... e ceva sigur??
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

e ceva sigur??

din cate stiu eu senatul a aprobat 2 proiecte de legi ,unul privind punerea in aplicare a noului cod penal si altul pentru noul cod de procedura penala.stie cineva cand se vor dezbate si in camera deputatilor si care este data de punere in aplicare a celor 2 coduri??multumesc frumos!!
Se presupune ca in octombrie avem noi coduri, insa nu e nimic sigur.