Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Am nevoie de ajutor. Cod CAEN
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Am nevoie de ajutor. Cod CAEN

Buna ziua. Detin o firma si doresc sa ii deschid o ramura noua de activitate si anume distributie de aparate si cartele reincarcare cartele prepay. si nu stiu ce cod caen trebuie sa fie totul ok
822 Activitati ale centrelor de intermediere telefonica (call center)
8220 Activitati ale centrelor de intermediere telefonica (call center) | 7486 | 8220 |
cred ca trebuie sa mergeti la Oficiul Registrului Comertului pentru informatii mai detaliate.
4742 Comert cu amanuntul al echipamentului pentru telecomunicatii in magazine specializate

sau
4652 Comert cu ridicata de componente si echipamente electronice si de telecomunicatii
Va multumesc tare mult pentru ajutor!