avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 539 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Am nevoie de ajutor. Cod CAEN
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Am nevoie de ajutor. Cod CAEN

Buna ziua. Detin o firma si doresc sa ii deschid o ramura noua de activitate si anume distributie de aparate si cartele reincarcare cartele prepay. si nu stiu ce cod caen trebuie sa fie totul ok
Cel mai recent răspuns: sonnysv , utilizator 16:11, 16 Iunie 2008
822 Activitati ale centrelor de intermediere telefonica (call center)
8220 Activitati ale centrelor de intermediere telefonica (call center) | 7486 | 8220 |
cred ca trebuie sa mergeti la Oficiul Registrului Comertului pentru informatii mai detaliate.
4742 Comert cu amanuntul al echipamentului pentru telecomunicatii in magazine specializate

sau
4652 Comert cu ridicata de componente si echipamente electronice si de telecomunicatii
Va multumesc tare mult pentru ajutor!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Caen_firma it claudia_d claudia_d Am nevoie de cateva coduri CAEN care sa identifice activitate de comert cu ridicata (NU cu amanuntul) pentru componente/echipamente IT dar numai ocazional-nu ... (vezi toată discuția)
Cod caen necesar pentru import diverse produse MihaiTeo MihaiTeo Buna ziua, Am gasit multe discutii pe Google legate de acest subiect, insa nici una concludenta sau cu informatii actualizate. Am o firma si as dori sa ... (vezi toată discuția)
Pfa - servicii administrative scorus69 scorus69 Buna ziua se poate deschide un PFA de depunere acte in numele unor persoane juridice la ONRC in baza unei delegatii sau procuri ? -daca da ce cod caen ... (vezi toată discuția)