Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... a intrat in vigoare codul de procedura civila nou - ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

a intrat in vigoare codul de procedura civila nou - legea 134/2010 privind codul de procedura civila?

Codul de Procedura Civila nou. Legea 134/2010 privind Codul de procedura Civila

Publicat in Monitorul Oficial, Partea I nr. 485 din 15 iulie 2010

Codul de procedura civila - Noul Cod de Procedura Civila - in curs de formatare

In vigoare in prezent: Codul de Procedura Civila al Romaniei, consolidat 2009

Parlamentul Romaniei adopta prezenta lege.
mihai.d.2010 a scris:

mai precis 134/2010 a intrat in vigoare sau nu?multumesc frumos

M-am gandit ca daca v-ati completat un profil de consultant ...consilier juridic nu trebuie sa va "traduc" continutul articolului citat de mine mai sus.
Si daca am subliniat in text expresia "VA FI" inseamna ca NU este ...inca
romascanu, moderator