Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Freelancer in Anglia
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Freelancer in Anglia

Buna ziua.
Daca in Romania am calitate de PFA cu aceasta autorizatie pot lucra la o ferma in Anglia pe baza unui contract de prestari servicii, asta ca sa evit obtinerea unui permis de munca ceea ce a dificil.
Poate ar fi mai bine sa va interesati acolo, daca aveti posibilitatea!