Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Lyoness
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Lyoness

Buna ziua, a auzit cineva despre sistemul Lyoness pana acum ?
Recent am aflat informatii despre el, dar contractul care trebuie semnat si termenii si conditiile mi se par putina ambigue.

S-a lovit cineva pana acum de vreo problema dupa semnarea acestui contract ?
Chiar si daca este vorba doar de un cashback card.
E un sistem mai greu de explicat pe net, dar dupa ce il intelegi, iti dai seama ca ai numai avantaje, si nici un dezavantaj.....adik asa s-a perceput la prima vedere.B-)

Pe scurt ptr cine nu e in tema....ca si membru lyoness poti face cumparaturi cu reduceri semnificative intre 4-27% la peste 100 de magazine din cluj,1500 magazine din tara si peste 18000 comercianti din toata europa cu un singur card de fidelitate
..........primesti pagina web personalizata si serviciu sms GRATUIT
Odata inscris ai 1% restituire imediata din toate cumparaturile proprii , 0.5% din cumparaturile celor inscrisi de tine , 0.5% din cumparaturile celor inscrisi de cei pe care tu i-ai inscris PE VIATA CASH in contul tau bancar, plus diferenta de discount ce merge intr-un sistem de bonusuri plus multe alte avantaje

Este una dintre afacerile tip Multi-level Marketing ( piramidale pe intelesul romanilor)bazate pe succesul garantat prin muncă
ContSters82289, utilizator
Este un sistem bonus de restituire cota parte din suma de plata ,in anumite unitati comerciale,partenere cu Lyoness