Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale farmacie veterinara
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

farmacie veterinara

as dori sa deschid o farmacie veterinara ce conditii trebuie sa indeplinesc?
Ordin nr. 16 din 27/02/2008
Publicat in Monitorul Oficial, Partea I nr. 176 din 07/03/2008
Pentru aprobarea Normei sanitare veterinare privind condiţiile de organizare şi funcţionare a unităţilor farmaceutice veterinare şi a unităţilor destinate comercializării animalelor de companie.

Daca nu il gasiti dati-mi un mail.
ce coduri caen trebuie trecute pt deschiderea unei farmacii veterinare si a unei fitofarmacii?