Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Ultimele variante ale Declaratiei 112
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Ultimele variante ale Declaratiei 112

A aparut versiune 8 a Declaratiei 112.O puteti descarca de aici: [ link extern ]

Click aici: [ link extern ]

Gasiti si mai multe programe!
Sa fiti atenti ca a aparut DECLARATIA 112 actualizata: ultima versiune: Soft A (versiunea 8/18.04.2011), Soft J (versiunea 1.2.3/15.04.2011)
.. o puteti descarca de aici: [ link extern ]
Aceasta va fi folosita pt declaratiile 112 care se vor face!
Acum programul java versiunea 8 are incorporata o chestie prin care va anunta cand apar noi versiuni ale lor...click aici: [ link extern ]
Valentin_buzau, utilizator
DECLARATIA 112 actualizata: ultima versiune: Soft A (versiunea 9/19.04.2011), Soft J (versiunea 1.2.4/19.04.2011) :D

A aparut ieri noapte versiunea 9 a programului D112...si o versiune noua a softului Java.Updeatati-l de aici: [ link extern ]

sau il puteti descarca de aici: [ link extern ]

:P:P ;)