Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... portal just...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

portal just...

Buna ziua ...Stie cineva daca in Franta exista ceva asemanator cu portal just de la noi...As dori sa aflu anumite date despre un dosar ...Va multumesc
pai cum sa nu fie?cautati-l pe net
am cautat sau mai bine spus de cateva zile tot caut ....dar nu gasesc asa ceva...daca poate cineva sa ma ajute totusi...merci