Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Revisal
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Revisal

In noua lege 53/2003 - Codul munci, La articolul 34, aliniatul (3) „(3) Registrul general de evidență a salariaților se
completează și se transmite inspectoratului teritorial de muncă
în ordinea angajării și cuprinde elementele de identificare ale
tuturor salariaților, data angajării, funcția/ocupația conform
specificației Clasificării ocupațiilor din România sau altor acte
normative, tipul contractului individual de muncă, salariul,
sporurile și cuantumul acestora, perioada și cauzele de
suspendare a contractului individual de muncă, perioada
detașării și data încetării'' , in Revisal trebuie trecu salariul(exista o noua varianta de Revisal decat Registrul electronic de evidenta al salariatilor v2.0.6, in care sa se introduca salariul?).
Multumesc
Nu exista inca aceasta posibilitate de transmitere in REVISAL ... speram sa apara o noua versiune a acestui program in care sa se poata transmite si salariul etc.
Multumesc