Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... angajare ca IRU cu diploma de MRU
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

angajare ca IRU cu diploma de MRU

Buna ziua,

Am si eu o intrebare...detin diploma de MRU si vroiam sa stiu daca in baza acesteia ma pot angaja pe un post de IRU...Intreb acest lucru, deoarece am auzit multe pareri diferite...

Multumesc anticipat
Desigur, detineti competentele necesare.
Va multumesc frumos.Va doresc o zi placuta in continuare.
leo2000ro a scris:

Buna ziua,

Am si eu o intrebare...detin diploma de MRU si vroiam sa stiu daca in baza acesteia ma pot angaja pe un post de IRU...Intreb acest lucru, deoarece am auzit multe pareri diferite...

Multumesc anticipat

Da, va puteti angaja pe un post de IRU avand o diploma de Manager Resurse Umane.
Va multumesc.Numai bine.