Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general buna ziua
Discuție deschisă în Contabilitate în general

buna ziua

am 0 firma nou infiintata si am o nedumerire!vector fiscal=declaratia 010???
Da. Trebuie sa completati si sa depuneti aceasta declaratie 010.Acolo se bifeaza daca va angajati salatiati, mai bifati pentru impozitul pe profit sau venit, dupa cum ati optat si platitor sau nu de tva, tot dupa cum ati optat.
da
MULTUMESC