Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... intrebare pt admin saitului
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

intrebare pt admin saitului

eu scriu de pe tel mobil,am incercat sa procedez cum a-ti zis dv,dar nu pot trimite mesajul
E complicat sa va raspund la intrebare. Nu stiu ce fel de telefon aveti, ce sistem de operare are, etc, etc. De pe asa-numitele smartphone-uri se poate posta fara probleme. Accesati
www.avocatnet.ro/content/for...

Si totusi, daca scrieti de pe mobil si nu merge, acest mesaj cum a fost postat?