avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 190 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... intrebare pt admin saitului
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

intrebare pt admin saitului

eu scriu de pe tel mobil,am incercat sa procedez cum a-ti zis dv,dar nu pot trimite mesajul
Cel mai recent răspuns: Alin Popescu , administrator 06:35, 15 Mai 2011
E complicat sa va raspund la intrebare. Nu stiu ce fel de telefon aveti, ce sistem de operare are, etc, etc. De pe asa-numitele smartphone-uri se poate posta fara probleme. Accesati
www.avocatnet.ro/content/for...

Si totusi, daca scrieti de pe mobil si nu merge, acest mesaj cum a fost postat?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Probleme cu site-ul? ContSters220718 ContSters220718 in ultimele 4-5 zile,incercand sa raspund diverselor solicitari ,mesajele mele nu apar la pe site se mai intampla si altor persoane? (vezi toată discuția)
Este o prostie cllara78 cllara78 Am o problema foarte grava. Incerc sa o postez unde trebuie dar nu reusesc. Nu ma pricep la internet, dar cred ca acest forum ar trebui sa fie accesibil si ... (vezi toată discuția)
Acces blocat in forum !!! Cocollino Cocollino Nu stiu de ce, dar constat ca am accesul blocat in Forum. Am gresit cu ceva sau...ce s-a intamplat?? Ce pot face sa fiu deblocata? Nu pot raspunde mesajelor ... (vezi toată discuția)