Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Ce tine de penal
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Ce tine de penal

Buna seara,
Am o nelamurire. Daca o persoana fizica are mai multe procese pe rol ,isi schimba domiciliul si nu anunta instanta noua adresa, ce se poate intampla? Am facut eu o sesizare la tribunal intr-un caz asemenator si am primit raspuns cum ca sesizarea mea a fost trimisa la Sectia penale pt a se rezolva aceasta situatie. Ce inseamna asta?
Multumesc
Depinde ce calitate procesuala aveti in procesele respective,,,Deasemeni depinde si temeiurile de drept din doasarele ce le aveti.. Nu ati aratat cele pe care eu vi le-am relatat..??:(
Cererea se va inregistra la registratura instantei si se va atasa la dosarul cauzei pentru ca instanta sa o aiba in vedere la efectuarea actelor de procedura.