Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Societate comerciala
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Societate comerciala

Este posibil ca o societate comerciala sa aiba mai multe domeni de activitate? Mai exact S.C. ABC.S.R.L. sa reprezinte un lant hotelier, un club de noapte si un restaurant ? Daca da, cum pot folosi acelasi brang la toate EX: Club ABC , Restaurat ABC si hotel Plaza ABC ?
Deschideti puncte de lucru pentru fiecare locatie unde doriti sa va desfasurati activitatea (restaurant, bar, cafenea etc), pe care il puteti denumi cum doriti (printr-o hotarare AGA sau a asociatului unic), autorizand fiecare activitate corespunzatoare unui cod CAEN desfasurata in acel punct de lucru