avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 454 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... FISA POSTULUI
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

FISA POSTULUI

BUNA ZIUA.AS AVEA NEVOIE URGENT DE FISA POSTULUI ACTUALIZATA PTR:CAMERISTA,BUCATAR,OSPATAR,RECEPTIONERA,LUCRATOR BUCATARIE,AJUTOR OSPATAR,CASIER......VA MULTUMESC DIN SUFLET
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:20, 23 Mai 2011
cautati pe google "standard ocupational" si acolo veti gasi functiile cautate cu tot ce ar trebui sa contina o fisa de post
monyka34 a scris:

BUNA ZIUA.AS AVEA NEVOIE URGENT DE FISA POSTULUI ACTUALIZATA PTR:CAMERISTA,BUCATAR,OSPATAR,RECEPTIONERA,LUCRATOR BUCATARIE,AJUTOR OSPATAR,CASIER......VA MULTUMESC DIN SUFLET


bucatar
[ link extern ]

camerista
[ link extern ]

casier
[ link extern ]

ospatar - chelner
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Criterii de evaluare danavisan danavisan Buna ziua .As dori sa stiu daca are cineva modele de fisa a postului in care sa fie incluse si criteriile de evaluare ? ( conducator auto, casier, ... (vezi toată discuția)
Indicatori de performanta ralucaboeriu ralucaboeriu Buna seara, As dori si eu niste exemple de indicatori de performanta pentru fisa postului, si sa imi spuneti daca este obligatoriu sa fie si ei trecuti in ... (vezi toată discuția)
Fisa de post teodorescu_mgv@yahoo.com teodorescu_mgv@yahoo.com buna seara doresc si eu model de fisa de post ptr. manajera ajutor ospatar vanzator ambulant ptr produse alimentare bucatar va multumesc mult (vezi toată discuția)