Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... FISA POSTULUI
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

FISA POSTULUI

BUNA ZIUA.AS AVEA NEVOIE URGENT DE FISA POSTULUI ACTUALIZATA PTR:CAMERISTA,BUCATAR,OSPATAR,RECEPTIONERA,LUCRATOR BUCATARIE,AJUTOR OSPATAR,CASIER......VA MULTUMESC DIN SUFLET
cautati pe google "standard ocupational" si acolo veti gasi functiile cautate cu tot ce ar trebui sa contina o fisa de post
monyka34 a scris:

BUNA ZIUA.AS AVEA NEVOIE URGENT DE FISA POSTULUI ACTUALIZATA PTR:CAMERISTA,BUCATAR,OSPATAR,RECEPTIONERA,LUCRATOR BUCATARIE,AJUTOR OSPATAR,CASIER......VA MULTUMESC DIN SUFLET

bucatar
[ link extern ]

camerista
[ link extern ]

casier
[ link extern ]

ospatar - chelner
[ link extern ]