Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... indicatori de performanta
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

indicatori de performanta

Buna seara,
As dori si eu niste exemple de indicatori de performanta pentru fisa postului, si sa imi spuneti daca este obligatoriu sa fie si ei trecuti in Regulamntul Intern si fisa postului sau sunt suficiente crietriile de evaluare?
Multumesc!
Precum ii este denumirea,fisa postului este specifica postului.
Daca nu spuneti care este postul,nu cred ca vi se pot oferi detalii privind indicatorii de performanta.
Regulamentul intern vizeaza date generale privind obligatii si indatoriri,conforme CM,coroborat cu CCM la nivel de unitate.
Criteriile de evaluare sunt aplicabile functie de fisa postului.
Daniela Bolog, Consultant credite si finantari
As avea nevoie pentru barman, bucatar, ospatar si lucrator comercial.Va multumesc
Cititi standardele ocupationale pentru aceste ocupatii la:
[ link extern ]
etc
Vedi si aceste link-uri :

lucrator comercial
[ link extern ]

ospatar
[ link extern ]