avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 204 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... indicatori de performanta
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

indicatori de performanta

Buna seara,
As dori si eu niste exemple de indicatori de performanta pentru fisa postului, si sa imi spuneti daca este obligatoriu sa fie si ei trecuti in Regulamntul Intern si fisa postului sau sunt suficiente crietriile de evaluare?
Multumesc!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 07:44, 30 Aprilie 2012
Precum ii este denumirea,fisa postului este specifica postului.
Daca nu spuneti care este postul,nu cred ca vi se pot oferi detalii privind indicatorii de performanta.
Regulamentul intern vizeaza date generale privind obligatii si indatoriri,conforme CM,coroborat cu CCM la nivel de unitate.
Criteriile de evaluare sunt aplicabile functie de fisa postului.
Ultima modificare: Duminică, 29 Aprilie 2012
Daniela Bolog, Consultant credite si finantari
As avea nevoie pentru barman, bucatar, ospatar si lucrator comercial.Va multumesc
Cititi standardele ocupationale pentru aceste ocupatii la:
[ link extern ]
[ link extern ]
etc
Vedi si aceste link-uri :

lucrator comercial
[ link extern ]

ospatar
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Fisa postului monyka34 monyka34 BUNA ZIUA.AS AVEA NEVOIE URGENT DE FISA POSTULUI ACTUALIZATA PTR:CAMERISTA,BUCATAR,OSPATAR,RECEPTIONERA,LUCRATOR BUCATARIE,AJUTOR OSPATAR,CASIER......VA ... (vezi toată discuția)
Criteriile de evaluare a angajatilor Ada30teo Ada30teo Aceste criterii trebuie trecute in CIM sau in acte aditionale pt CIM mai vechi de 1 mai, dar acolo mentionez si obiectivele pt fiecare salariat sau doar modul ... (vezi toată discuția)
Evidenta contabila la restaurant 2740826332154 2740826332154 cum se tine evidenta contabila la un restaurant-jurnalele si registrele care trebuie intocmite.restaurantul este SRL. (vezi toată discuția)