Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... criterii de evaluare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

criterii de evaluare

Buna ziua .As dori sa stiu daca are cineva modele de fisa a postului in care sa fie incluse si criteriile de evaluare ? ( conducator auto, casier, receptioner, contabil, director economic, camerista, bucatar, ospatar).
Va multumesc.
Modele orientative de fisa de post cu criterii de evaluare gasiti aici
[ link extern ] /