Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii angajare cabinet individual expert contabil
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

angajare cabinet individual expert contabil

sunt expert contabil si am un cabinet individual.momentan sunt angajat la alt cabinet. intrebarea este pot sa ma angajez contabil la cabinetul meu individual.
Da, puteti sa va faceti direct cu casa de pensii o declaratie de asigurare(aveti asigurata asa pensia) si oricum obligatoriu sanatatea.
daca aveti SRL-da, daca nu ca orice ProFesie libera contracte de asigurator.
doradragan, utilizator