Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Sesizare Consiliul Superior al Magistraturii
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Sesizare Consiliul Superior al Magistraturii

Am depus sesizare la Consiliul Superior al Magistraturii impotriva unui magistrat.
Care este procedura?
CSM analizeaza aspectele prezentate in sesizare? Va trimite un raspuns la cele sesizate de subsemnata?
Cu stima
Nina1 a scris:

Am formulat o plangere la CSM in data de 31 mai 2011; nu am primit raspuns de la CSM pana la aceasta data. Cum procedez pentru a afla cum s-a solutionat plangerea?
Cu stima

Reveniti la ei cu o noua petitie, in care le explicati faptul ca la petitia nr. .../..... nu ati primit inca un raspuns.
Petitia formulata la CSM a primit un numar; stiu acest numar cu care a fost inregistrata petitia. Pot afla de pe internet cum s-a solutionat petitia formulata de mine? Unde as putea gasi informatii?
Cu stima
Nu cred ca veti gasi online solutia data de CSM in cazul petititiei dvs... veti primi raspunsul prin posta.
Ma puteti ajuta, va rog , cu adresa pentru Avocatul poporului si adresa de contact pentru sesizari ce pot fi trimise la presedentia Romaniei?
Cu stima