Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Agent paza - program de noapte
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Agent paza - program de noapte

Buna ziua.
Dorim sa trecem agentii de paza pe program de noapte. Va rog sa-mi spuneti ce trebuie facut: acte aditionale de schimbare a programului de lucru din 8 ore in ture, modificare Revisal, spor la salariu, medicina muncii, psi, anuntare ITM - cum?Multumesc.
@ mihabucur76
In mesajul meu ma refeream la un program de 8 ore/zi in ture si nu la un program de 12/24 ..

In c.i.m. sau act aditional treceti repartizare timp de munca inegal, cu specificatia concreta a programului 12/24.
In revisal treceti : norma intreaga , iar la repartizare timp de munca Inegal.
freeelis a scris:

@ mihabucur76
In mesajul meu ma refeream la un program de 8 ore/zi in ture si nu la un program de 12/24 ..

In c.i.m. sau act aditional treceti repartizare timp de munca inegal, cu specificatia concreta a programului 12/24.
In revisal treceti : norma intreaga , iar la repartizare timp de munca Inegal.

ok, am inteles...la repartizare program de lucru trec Inegal 12/24 si la durata timpului de lucru nu modifica nimic?las 8 ore/zi, 40 ore pe sapatamana? multumesc frumos dl fre
~ Conținut șters la cerere ~