Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general semnatura electonica
Discuție deschisă în Contabilitate în general

semnatura electonica

buna ziua !

Important: Datorită unor dificultăţi tehnice, domeniul yahoo nu accepta e-mail-urile transmise de domeniul mfinante. De aceea, vă rugăm, atunci cand transmiteţi e-mail-uri catre admin.portal@mfinante.ro să ne lasaţi o adresa de e-mail de contact care să conţina alt domeniu decat yahoo.

intrebarea mea este : trebuie sa imi fac alta adrsa de e-mail, si pe care domeniu ca sa fie bine ?

nu ma poate ajuta nimeni !
erotida85, utilizator
buna ziua

mai am o adresa de e-mail pe www.personal.ro, aceasta este buna?

mai am o nelamurire:

In cazul in care esti angajat ca si economist sau contabi pe cine ar trebui sa faci semnatura electronica, pe economist angajat sau pe administrator asta pentru ca pe bilantul contabil apar 2 semnaturi si a economistului angajat si a administratorului,( ca sa nu mai fie nevoie de semnatura unui expert contabil).
Eu am adresa de yahoo si am obtinut in ianuarie certificatul,fara probleme.
pe saitu anaf: [ link extern ]

citez:''
Important: Datorită unor dificultăţi tehnice, domeniul yahoo nu accepta e-mail-urile transmise de domeniul mfinante. De aceea, vă rugăm, atunci cand transmiteţi e-mail-uri catre admin.portal@mfinante.ro să ne lasaţi o adresa de e-mail de contact care să conţina alt domeniu decat yahoo.

Avertizare: În situaţia în care dupã un interval de 4 zile din momentul în care aţi aplicat de pe o adresã de e-mail de tipul: yahoo.* pentru activarea dreptului de a depune declaraţii electronice, chiar dacã nu aţi primit mesajele de confirmare a activãrii dreptului de a transmite declaraţii, vã rugãm sã încercaţi sã depuneţi declaraţiile electronice.

mai am o nelamurire:

In cazul in care esti angajat ca si economist sau contabi pe cine ar trebui sa faci semnatura electronica, pe economist angajat sau pe administrator asta pentru ca pe bilantul contabil apar 2 semnaturi si a economistului angajat si a administratorului,( ca sa nu mai fie nevoie de semnatura unui expert contabil).
erotida85, utilizator