avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 772 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general semnatura electonica
Discuție deschisă în Contabilitate în general

semnatura electonica

buna ziua !

Important: Datorită unor dificultăţi tehnice, domeniul yahoo nu accepta e-mail-urile transmise de domeniul mfinante. De aceea, vă rugăm, atunci cand transmiteţi e-mail-uri catre admin.portal@mfinante.ro să ne lasaţi o adresa de e-mail de contact care să conţina alt domeniu decat yahoo.

intrebarea mea este : trebuie sa imi fac alta adrsa de e-mail, si pe care domeniu ca sa fie bine ?

nu ma poate ajuta nimeni !
Ultima modificare: Miercuri, 8 Iunie 2011
erotida85, utilizator
Cel mai recent răspuns: erotida85 , utilizator 12:40, 9 Iunie 2011
buna ziua

mai am o adresa de e-mail pe www.personal.ro, aceasta este buna?


mai am o nelamurire:

In cazul in care esti angajat ca si economist sau contabi pe cine ar trebui sa faci semnatura electronica, pe economist angajat sau pe administrator asta pentru ca pe bilantul contabil apar 2 semnaturi si a economistului angajat si a administratorului,( ca sa nu mai fie nevoie de semnatura unui expert contabil).
Eu am adresa de yahoo si am obtinut in ianuarie certificatul,fara probleme.
pe saitu anaf: [ link extern ]

citez:''
Important: Datorită unor dificultăţi tehnice, domeniul yahoo nu accepta e-mail-urile transmise de domeniul mfinante. De aceea, vă rugăm, atunci cand transmiteţi e-mail-uri catre admin.portal@mfinante.ro să ne lasaţi o adresa de e-mail de contact care să conţina alt domeniu decat yahoo.

Avertizare: În situaţia în care dupã un interval de 4 zile din momentul în care aţi aplicat de pe o adresã de e-mail de tipul: yahoo.* pentru activarea dreptului de a depune declaraţii electronice, chiar dacã nu aţi primit mesajele de confirmare a activãrii dreptului de a transmite declaraţii, vã rugãm sã încercaţi sã depuneţi declaraţiile electronice.



mai am o nelamurire:

In cazul in care esti angajat ca si economist sau contabi pe cine ar trebui sa faci semnatura electronica, pe economist angajat sau pe administrator asta pentru ca pe bilantul contabil apar 2 semnaturi si a economistului angajat si a administratorului,( ca sa nu mai fie nevoie de semnatura unui expert contabil).
Ultima modificare: Joi, 9 Iunie 2011
erotida85, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Depunere decl112 vio58 vio58 dupa ce am depus decl150 la finante dupa, cit timp se poate transmite online decl112? (vezi toată discuția)
Portal anaf Mariralu Mariralu \\"Portalul ANAF nu functioneaza. Va rugam reveniti in cateva minute.\\" Eu tot incerc de circa 200 de minute, nu are nimeni o adresa de la mfinante sau ... (vezi toată discuția)
Acces dosar fiscal Lizuca12 Lizuca12 Buna seara, Spuneti-mi va rog am semnatura electronica si am intrat azi la dosar fiscal contribuabil, apoi citind diferite chestii am vazut ceva despre un ... (vezi toată discuția)