Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor examen consultant fiscal
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

examen consultant fiscal

As dori sa stiu cand sunt programate examenele pentru consultant fiscal in anul 2011
Camera Consultanţilor Fiscali din România va organiza un examen pentru atribuirea calităţii de consultant fiscal, în perioada 8-9 octombrie 2011.
sursa: site