Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... noul cod penal
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

noul cod penal

buna dimineata ,
stie cineva daca la 01.10.2011 va intra noul cod penal sau va da guvernul o oug si nu va intra .multumesc.:D
De ce sa nu intre?
ContSters211662, utilizator
in romania este posibil orice da o noua oug si se amana eu am intrebat pe forum daca stie cineva sigur ca,va intra ?multumesc
lazar 11 a scris:

in romania este posibil orice da o noua oug si se amana eu am intrebat pe forum daca stie cineva sigur ca,va intra ?multumesc

Despre Noul Cod Civil se stie sigur,dar despre cel penal,nu. Deocamdata. ;)