Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cursuri pentru functia de paznic
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cursuri pentru functia de paznic

Pentru a ocupa postul de paznic, persoana respectiva trebuie sa urmeze ceva cursuri speciale??

Multumesc
Nu este necesar sa urmeze un astfel de curs ... de fapt, nici nu sunt cursuri pentru aceasta calificare , ci cursuri de calificare pentru agent de pază.