avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 528 soluții astăzi
Forum Bani şi Afaceri ... Tendinţe în lumea creditării credit start-up
Discuție deschisă în Tendinţe în lumea creditării

credit start-up

Buna ziua, am deschis o firma saptamana aceasta si as vrea sa stiu daca pot obtine un credit pentru investitie si in ce conditii?
Cel mai recent răspuns: Daniela Bolog , Consultant credite si finantari 07:01, 13 Decembrie 2011
Cel mai bine mergeti la banca selectata de dumneavostra si vedeti conditiile lor.
eu detin firma din februrie si nu pot lua un credit pt. investitii,cel mai devreme dupa 3 luni si atunci cu ipoteca imobiliara daca esti dispus
la ce banca ati reusit sa luati credit start up? ma intereseaza sa fac si eu acest lucru.
[ link extern ]

poate va este de ajutor

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Doriti o afacere profitabila? soarele soarele Aveti/ doriti o agentie imobiliara? Expert imobiliar ofer coordonare- administrare la nivel de management. Doresc colaborare, ci nu asociere. Pentru ... (vezi toată discuția)
Credit cu garantie imobiliara cipry_trans cipry_trans pe scurt...... am infintat o s.c. in 07.2008 activitate transport acum vreau sa fac un credit pe societate la o banca oricare , care-mi da posibilitatea sa ... (vezi toată discuția)
Masura 312 + credit Galfi_zoltan Galfi_zoltan Buna ziua ! As vrea sa accesez un proiect masura 312, in valoare de circa 100.000 de Euro. Pana la 70 % finanteaza uniunea, iar 20-25% pot sa iau credit, pe ... (vezi toată discuția)