Forum Bani şi Afaceri ... Tendinţe în lumea creditării credit start-up
Discuție deschisă în Tendinţe în lumea creditării

credit start-up

Buna ziua, am deschis o firma saptamana aceasta si as vrea sa stiu daca pot obtine un credit pentru investitie si in ce conditii?
Cel mai bine mergeti la banca selectata de dumneavostra si vedeti conditiile lor.
eu detin firma din februrie si nu pot lua un credit pt. investitii,cel mai devreme dupa 3 luni si atunci cu ipoteca imobiliara daca esti dispus
la ce banca ati reusit sa luati credit start up? ma intereseaza sa fac si eu acest lucru.
[ link extern ]

poate va este de ajutor