Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... CUM SCAP DE CONTRACT PE PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

CUM SCAP DE CONTRACT PE PFA

Am o societate comerciala. Am semnat cu contract cu un PFA pe o perioada de doi ani. Acest cotract se incheie la sfarsitul anului 2012. Efortul, fata de anul 2010, pentru a achita suma respectiva este foarte mare si nu renteaza. Cum pot sa reziliez acest contract daca este valabil pana in anul 2012?
depinde de ce clauze de reziliere sunt inserate in contract.
~ Conținut șters la cerere ~