Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general contabilizarea diferentelor de impozit profit si tva ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

contabilizarea diferentelor de impozit profit si tva stabilite de organele de control

buna seara , va rog un raspuns la intrebarea : cum se contabilizeaza diferentele stabilite -in plus bine-nteles -de catre organele de control financiar.. la impozit pe profit si la TVA ? multumesc.
multumesc mult magdastaicu.. pentru raspunsul dat .(. cu putina intarziere,, dar am avut treaba,,,am tras si miere de la stupi,,, )..