Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... buna ziua
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

buna ziua

buna ziua ma numesc tyebo willi si am o problema nevasta mea are 17 anii dar nu suntem luati civil dar problema este ca ia este insarcinata de 6 lunii jumate si noi vrem sa locuim inpreuna casa ne crestem copilu inpreuna dar problema este ca parinti ei no lasa si nustim ce sa facem ia vruia sa fuga de acasa sa vina la mine dar dar nustiu ce sa fac daca ia vine la mine ise poate intampla ceva ei sau mie varog datimi un sfat sau cel putin ce pot face va rog mult de tot
Daca nu ai acordul parintilor, din pacate nu poti sa te casatoresc cu tot ce este valabil varsta pentru a casatori, daca ai consantamantul parintilor.