Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Asigurarea obligatorie a locuintelor
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Asigurarea obligatorie a locuintelor

Daca am incheiat o asigurare facultativa a locuintei de 17 euro trebuie sa am si asigurarea obligatorie PAD ?
=D>:thumbup: Felicitari si sper ca cei 7E , in plus fata de PAD, acopera si alte riscuri sau o suma mai mare de 10.000E!:luck:
Acopera "planul A" adica cele trei riscuri obligatorii(inund.,alunecari de teren si cutrem.) si 20.000 euro!