Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro Modificari in forum, 28 iulie 2011
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

Modificari in forum, 28 iulie 2011

Noutatile de astazi sunt urmatoarele:
- am schimbat sistemul de navigare in forum. Acum apar meniuri care pot ajuta cititorul sa ajunga direct din orice discutie in orice alt forum, precum si din orice categorie a siteului in alta categorie.
- am facut mai vizibil sistemul de urmarire a mesajelor din Forum
- am introdus elemente de interactivitate cu Facebook

Acestea sunt modificarile vizibile. In zilele urmatoare vor urma si altele. Asteptam opinii, comentarii, critici si asa mai departe ;).
Wow!
Scriam eu, scriam intr-un topic si cand dau Publica mesaj... butonase, culori, 4 persoane urmaresc discutia...
Felicitari pentru munca depusa :vishenka: si multumim pentru surpriza :thumbup:
aceste modificari sunt doar de forma. ati scos tagurile care erau un instrument care antrena mintile, aceasta este o schimbare de fond.
Am scos tagurile temporar pentru ca incercam sa refacem si sistemul respectiv. Speram sa reusim si in acel caz sa oferim facilitati interesante.
Alin, orice modificare este binevenita, chiar daca unora nu le place ... o singura problema .. la mine se incarca greu paginile acestui site ...:(
Lucram si la aspectul asta si o sa se rezolve in curand ;).