Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Acord de asociere la licitatie
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Acord de asociere la licitatie

Buna ziua,
Va rog sa imi spuneti si mie cum trebuie completat acordul de asociere la licitatie. Ma intereseaza in primul rand incadrarea legala (care este solicitata la inceputul declaratiei).De asemenea, as vrea sa stiu daca anumite standarde sau certificate pot fi prezentate doar de asociat, deoarece ofertantul nu le are.
Va multumesc.
elena claudia ianasi, utilizator
Buna ziua,

Studiati cu atentie fisa de date a achizitiei pentru a vedea cerintele Autoritatiii Contractante ( unde anume sa iau resursele in cumul sau nu), unde aveti nelamuriri faceti o solicitare de clarificari.
ContSters15910, utilizator