avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 581 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Decizie revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Decizie revisal

Ma poate cineva ajuta cu un formular de Decizie persoana desemnata pentru a completa si transmire Noul Revisal
Cel mai recent răspuns: ovidiu7676 , utilizator 23:08, 16 August 2011
ANTET
DECIZIA NR.... din .........
pentru numirea persoanei autorizate pentru completarea si transmiterea Registrului general de evidenta a salariatilor

Art. 1 In conformitate cu prevederile ...................., incepand cu data de ....... , se desemneaza ca persoana autorizata pentru completarea si transmiterea Registrului general de evidenta a salariatilor la S.C......... SRL/ S.A. , domnul /na .........................

Art.2 Atributiile si responsabilitatile acestei persoane sunt:
..........................................................

Art. 3 Prezenta decizie se va comunica salariatului in cauza.

Exemplarele deciziei se semneaza si se stampileaza în original de reprezentantul legal al Societatii, iar persoana nominalizata semneaza de luare la cunostinta pe exemplarul care se arhiveaza la Serviciul Personal.
a mai scris o cineva=D> bravvaaa

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Decizie persoana desemnata ptr.depunere revisal gbrlcostache gbrlcostache Ma poate ajuta si pe mine cineva cu un model de decizie pt. persoana desemnata sa tina Revisal-ul?cursul de inspector RH am si de operator pe calculator.adresa ... (vezi toată discuția)
Decizie numire transmitere revisal ANTIANA INDREI ANTIANA INDREI cine ma poate ajuta cu o decizie de numire a persoanei care taansmite revisalu multumesc (vezi toată discuția)
Persoana responsabila revisal adria05 adria05 Persoana care transmite revisalul catre itm tb sa fie cea care l a intocmit?Eu nu am contract cu persoana care intocmeste revisal..pot sa transmit eu catre itm ... (vezi toată discuția)