Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Decizie revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Decizie revisal

Ma poate cineva ajuta cu un formular de Decizie persoana desemnata pentru a completa si transmire Noul Revisal
ANTET
DECIZIA NR.... din .........
pentru numirea persoanei autorizate pentru completarea si transmiterea Registrului general de evidenta a salariatilor

Art. 1 In conformitate cu prevederile ...................., incepand cu data de ....... , se desemneaza ca persoana autorizata pentru completarea si transmiterea Registrului general de evidenta a salariatilor la S.C......... SRL/ S.A. , domnul /na .........................

Art.2 Atributiile si responsabilitatile acestei persoane sunt:
..........................................................

Art. 3 Prezenta decizie se va comunica salariatului in cauza.

Exemplarele deciziei se semneaza si se stampileaza în original de reprezentantul legal al Societatii, iar persoana nominalizata semneaza de luare la cunostinta pe exemplarul care se arhiveaza la Serviciul Personal.
a mai scris o cineva=D> bravvaaa