Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... transmitere revisal nou
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

transmitere revisal nou

am instalat noul revisal am completat salariile tuturoar salariatilor activi, si am suspendat pe unul art.51 lit.a acum ce trebuie sa fac sa le salvez pe toate si sa le transmit la ITM asa cum faceam pana acum?L-am pregatit si nu stiu ce sa mai fac.
Mai pot suspendat un cim CFP cu 01.07.2011?Sau trebuie in termen de 20 de lucratoare incepand cu 01.07?Am inteles eu bine noul cod al muncii?
Va multumesc anticipat
denisa2011, utilizator
Trebuia inregistrat si transmis si c.i.m. suspendat la 01.07.2011...Dupa finalizarea actualizarii datelor veti primi mesaj de la aplicatie ca totul este in ordine, apoi mergeti pe butonul din stanga-sus “Generare registru” si salvati fiserul generat de program.

Aplicatia Revisal 5.0.6 exporta fisiere in format RVS. Acestea trebuiesc depuse pe linkul corespunzator noului sistem aflat la adresa

[ link extern ]