Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Factura proforma
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Factura proforma

Am comandat un produs de pe un site la pret 0 .. si am primit factura preforma pe e-mail, iar pe site unde sunt si mebru i-mi apare produs in asteptare.

Insa de dim. am primit un tel. de la dansi solicitundu-mi sa achit o anumita suma pt. a ridica produsul .. ( find o eroare de a lor in leg. cu pretul). Cum pot proceda sa ridic produsul la pretul care apare in preforma adica 0. [editat]
ContSters20980, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~