Forum Discuţii juridice Achiziţii publice licitatie electronica
Discuție deschisă în Achiziţii publice

licitatie electronica

Particip la o licitatie deschisa pentru un acord cadru cu faza finala de licitatie electronica offline. Urmeaza sa intru la electronica si sunt singur ofertant pe lotul meu.
AC mi- bagat in site pretul pe care l-am oferit in faza initiala, dar eu nu vreau sa mai scad nimic. Mai trebuie sa intru pe site in runda electronica? pot fi declarat castigator daca nu mai intru pe site?
Nu trebuie sa mai ofertati. art.44, alin.2 din HG1660