Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Numar norma aplicare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Numar norma aplicare

Care este norma de aplicare a Legii 346/2002?
Nu stiu daca este posibil dar, cei de la Casa de Asigurari pentru Accidente de Munca si Boli Profesionale, nu cunosc legea si nici norma de aplicare.
ORDIN nr. 450 din 6 iunie 2006 pentru aprobarea Normelor metodologice de aplicare a Legii nr. 346/2002 privind asigurarea pentru accidente de munca si boli profesionale, cu modificarile si completarile ulterioare , cu modificarile si completarile ulterioare

[ link extern ]