Forum Discuţii juridice Traduceri Preþuri traduceri legalizate
Discuție deschisă în Traduceri

Preþuri traduceri legalizate

Vreau sa traduc si sa legalizez 2 pag dintr-un contract de munca din germana in romana si as vrea sa stiu cam care este pretul? multumesc
Laura Ciobeica, moderator
Preturile pentru traduceri variaza de la un traducator la altul sau de la o firma la alta. La pretul pentru traducere adaugati si costul legalizarii care se situeaza undeva pe la 40 lei/document. Cateva oferte gasiti in urmatoarele linkuri:
Firme: [ link extern ]
[ link extern ] /
PFA: [ link extern ] /
L.C.