Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Vanzarea de date cu caracter personal
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Vanzarea de date cu caracter personal

As vrea sa stiu, daca vanzarea de baze de date cu emailuri care au fost publicate in siteuri romanesti (anunturi, matrimoniale, etc), este ilegala in romania
Daca da, care este sanctiunea si legea care prevede acest lucru! =D>
Buna ziua,
va invit sa consultati site-ul :
[ link extern ] /
Cu stima,