Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... ADMITERE INM 2011-2012
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

ADMITERE INM 2011-2012

Salut tuturor!In primul rand vreau sa-i felicit pe toti cei care au trecut de prima proba si sa le urez bafta in continuare;eu nu am avut noroc nici de data asta,am facut decat 58 de puncte.:(:(:(Asta e! Incep sa ma pregatesc pentru anul viitor.
Sa-mi zica si mie cineva care este deja auditor sau care a trecut acum de prima proba dupa ce carti a invatat pentru ca eu,sincer va spun,nu stiu cum si cat sa mai invat. Am invatat dupa deak,mitrache,toader,neagu,udroiu,codurile etc si tot nu este suficient. Recunosc ca nu am fost pregatit 100%, dar ma steptam la mai mult.#-o#-o#-o
Astept niste sfaturi sincere si prietenoase de la viitorii colegi de breasla.:D:D:D
Nu incepeti topicuri noi pentru discutii deja existente.