avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 247 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii probleme cu site-ul?
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

probleme cu site-ul?

in ultimele 4-5 zile,incercand sa raspund diverselor solicitari ,mesajele mele nu apar la pe site
se mai intampla si altor persoane?
:offtopic:

@ionescua65

Va rog nu mai citati mesajele anterioare, mai ales cand postati imediat dupa cel la care faceti referire. Nu are niciun sens, doar incarca pagina.
E suficient daca indicati prin @Alin Popescu (un exemplu) ca doriti sa raspundeti numai unuia din mesajele postate in discutie.

De asemenea, daca vreti sa faceti referire doar la un fragment dintr-un mesaj, citati numai acel fragment.

Multumesc.
am vazut acum ca e raspuns la intrebarea la care eu nu am putut scrie
asa se intampla la unele
parerea mea este ca daca cineva deschide pagina de raspuns primul,ceilalti nu pot raspunde pana ce primul nu a postat raspunsul
Subiect: verifica cumpararea rovinetei
unde se poate verifica cumpararea rovinetei ?care este link?

am raspuns de 3 ori si mesajul nu apare
:-/
Eu am postat un link catre o discutie de pe forum pe acelasi subiect...
Acela este subiectul? Vreti sa verificati, va rog?
da,acela ,raspunsul meu nu a aparut pe site

Alte discuții în legătură

Un forum mai bun marfan marfan am ales categoria asta pt a posta doar pt ca e ultima si pt ca, pe alte forumuri, ultima categorie e ceva de genul \"Sugestii si reclamatii despre forum\". Cum ... (vezi toată discuția)
Se poate ? titi5 titi5 Am pus doua intrebari aici privitor la taxa de timbru si au fost sterse nu mai apar este posibil ca cineva sa le stearga ? cred ca da am scris ieri si ... (vezi toată discuția)
Probleme ... Radu Gabrian Radu Gabrian Asa cum am mai sesizat se valideaza foarte greu mesajele trimise in aceasta noua formula. Cele mai multe dureaza minute pana pleaca catre forum. Multumesc ... (vezi toată discuția)