Forum Bani şi Afaceri ... Bursa de valori fondul proprietatea
Discuție deschisă în Bursa de valori

fondul proprietatea

ce stiti despre actionarea statului in instanta pentru recuperarea diferentei de la 1 leu la 0,6 cat a fost listata la bursa?
Salut , 0.6 e o cotatie de bursa ,valoarea nominala ramane 1 leu,faceti o confuzie . puteti astepta sa se faca 1leu sau mai mult.Succes.B-)
dar e vorba de despagubiri la anrp,deci statul nu ne-a dat 1 leu ,ca eu nu le pot valorifica la un leu .despre asta vorbesc
Salut, exista o asociatie care se ocupa cu problema asta , nu stiu cat succes au,sigla lor este A.P.D.A.F.D.R.R.