Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... transmitere revisal cf OH500/2011
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

transmitere revisal cf OH500/2011

Am cateva probleme tehnice de clarificat:
-pentru transmiterea bazei de date a salariatilor existenti la data de 01.08.2011 , data consemnarii este data la care se face transmiterea?
- pe portalul revisal cf Og/500, am facut transmiterea fisierului rvs,s-a facut transmiterea , intrebarea este ce listez pentru a avea confirmarea transmiterii.
-in aceasta varianta nu am reusit sa vizualizez datele pe care le-am transmis, in afara de date angajator.
-daca la partea de erori nu afiseaza nimic sa inteleg ca datele transmise sunt corecte?
Va multumesc anticipat pentru raspuns.
1. Da
2. Notati codul de incarcare emis de program in raportul preluarilor
3. Pentru a putea vizualiza registrul transmis, dati click pe ultima pozitie transmisa din lista
4. Corecte ca si structura, nu ca si continut
Inca o problema ,
revisal-ul se transmite de fiecare data in intregime, nu numai inregistrarea din ziua respectiva?
Va multumesc.
Intr-adevar, de fiecare data cand se face o modificare sau o corectie la un singur c.i.m. , revisal se transmite in intregime.