Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... export revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

export revisal

dupa ce am terminat de inregistrat din vechiul in noul revisal cum se face exportul pe stik ptr a l depune la itm? multumesc
Generarea se poate face apeland butonul "Generare registru" pozitionat in toolbarul din partea superioara a ecranului principal in sectiunea "Registru".

Aplicatia afiseaza lista de contracte care vor fi exportate. Pentru a genera registrul, utilizatorul apasa butonul "Salveaza", urmand a selecta calea de pe discul local unde acesta va fi salvat. Alegeti ca fisierul sa fie salvat pe stik.

Odata salvarea efectuata cu succes, aplicatia afiseaza un mesaj de informare: angajator exportat cu succes.